Українські спортсмени отримали нові нагороди на Паралімпіаді-2020, яка проходить у Токіо.

Марина Литовченко здобула золоту медаль під час змагань із настільного тенісу серед жінок у класі 6.

У Токіо також відбувся фінал зі стрільби з пневматичної гвинтівки із 10 метрів серед чоловіків у класі SH1. У ньому українець Андрій Дорошенко посів друге місце та виграв срібну медаль.

Віктор Дідух здобув «срібло» з настільного тенісу серед чоловіків у класі 8.

Ірина Щетник завоювала «бронзу» зі стрільби з пневматичної гвинтівки із 10 метрів серед жінок у класі SH1.

Паралімпійські ігри офіційно відкрилися в Токіо 24 серпня. Вони триватимуть до 5 вересня. У Паралімпіаді виступатимуть 143 українські спортсмени, які змагатимуться в 15 видах спорту.

Наразі Україна на п’ятому місці за кількістю нагород. Українські спортсмени отримали 47 нагород: 11 золотих, 24 срібних і 12 бронзових.