Українські спортсмени отримали нові нагороди на Паралімпіаді в Токіо.

25-річна Мар’яна Шевчук здобула золоту медаль у змаганнях із жіночого паверліфтингу.

Спортсменка Анна Стеценко виборола «золото» в змаганні з плавання. Вона отримала перемогу на дистанції 400 метрів вільним стилем і показала результат 04:23:92.

Катерина Денисенко виграла «срібло» в змаганні з плавання на дистанції 100 метрів на спині. Срібну медаль також отримав Сергій Кліпперт за плавання на спині серед спортсменів із порушенням зору (клас S12).

Паралімпійські ігри офіційно відкрилися в Токіо 24 серпня. Вони триватимуть до 5 вересня. У Паралімпіаді виступатимуть 143 українські спортсмени, які змагатимуться в 15 видах спорту.

Наразі Україна на дев’ятому місці за кількістю нагород. Українські спортсмени отримали 22 нагороди: 3 золоті, 13 срібних і 6 бронзових.