У липні водії Києва сплатили за погодинне паркування більше мільйона гривень, повідомляють в КМДА.

Також інспектори міста також виписали 914 штрафів за неоплачене паркування на суму понад 600 тисяч гривень. Сам контроль за паркуванням здійснюється за допомогою електронної системи перевірки та штрафування за неоплачене паркування.

У КМДА нагадують, що у застосунку «Київ Цифровий» водії можуть отримувати сповіщення про штрафи, переглядати суть порушення та доказову базу, безготівково сплачувати штрафи та завантажувати квитанції про сплату.

Оплата погодинного паркування на паркмайданчиках, що належать місту, також здійснюється в «Київ Цифровий». Перед використанням застосунку необхідно впевнитися, що авто припарковане без порушень правил дорожнього руху – на муніципальному паркінгу із відповідним паркувальним знаком.

Щоб оплатити парковку, потрібно:

  • вказати номер авто;
  • перевірити, що номер парковки в застосунку відповідає номеру на паркувальному знаку на вулиці. У застосунку «Київ Цифровий» майданчик визначається автоматично за геолокацією. Крім того, його можна вибрати самостійно на мапі паркмайданчиків міста;
  • натиснути «Почати паркування» (вмикається відлік часу);
  • натиснути «Завершити паркування», щойно авто покине парковку. Адже оплата нараховується саме за той час, скільки тривало паркування в застосунку.

Оплачувати сервіс можна з банківської картки, Apple Pay або Google Pay. У липні водії користувалися погодинним паркування у застосунку «Київ Цифровий» понад 20 000 разів.


У липні Київ затвердив нові паркувальні зони та перейшов на безготівкову оплату за паркування

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото: КМДА