Збірна Італії перемогла у фіналі «Євро» та стала новим чемпіоном Європи з футболу.

Завдяки голу захисника Люка Шоу на 2-й хвилині збірна Англії виграла перший тайм. М’яч захисника італійців Леонардо Бонуччі зрівняв рахунок у середині другого тайму.

В основний час рахунок не змінився, в екстратаймі команди також не забивали. У післяматчевій серії пенальті кращими виявилися італійці: не реалізували свої удари Маркус Рашфорд, Джейдон Санчо та Букайо Сака.

Нагадаємо, що 3 липня у чвертьфіналі збірна Англії обіграла збірну Україну з рахунком 4:0. Попри поразку, вихід у плей-оф «Євро» став для національної команди України першим в історії. В 1/8 фіналу збірна здобула перемогу над командою Швеції. У півфіналі італійці перемогли Іспанію, а англійці здолали Данію.

Раніше The Village Україна відповідало на головні запитання про «Євро-2020», включно з особливим форматом турніру та виступами збірної України на чемпіонаті.

Також ми висвітлювали ситуацію з гаслами «Слава Україні!» та «Героям слава!» на футболках гравців збірної.