7 липня відбувся другий півфінал чемпіонату Європи з футболу, у якому Англія перемогла Данію з рахунком 2:1.

Як і перший півфінал, матч відбувся на стадіоні «Уемблі» в Лондоні, тому англійці були господарями. Перший тайм завершився з рахунком 1:1. Перші забили данці: відзначився Дамсгор.

Проте на під кінець тайму капітан данської збірної Кьяєр забив у власні ворота. У другому таймі команди не забивали, тож почались овертайми (додаткові тайми по 15 хвилин). На 114 хвилині англійці заробили право на пенальті.

Хоча Харрі Кейн його не реалізував, але саме він був перший на добиванні — 2:1. Більше голів у матчі не забивали.

Фінал відбудеться також у Лондоні. 11 липня Англія зіграє з Італією, яка 6 липня обіграла збірну Іспанії в серії післяматчевих пенальті.

Нагадаємо, що 3 липня у чвертьфіналі збірна Англії обіграла збірну Україну з рахунком 4:0. Попри поразку, вихід у плей-оф «Євро» став для національної команди України першим в історії. У 1/8 фіналу збірна здобула перемогу над командою Швеції.

Раніше The Village Україна відповідало на головні запитання про «Євро-2020», включно з особливим форматом турніру та виступами збірної України на чемпіонаті.

Також ми висвітлювали ситуацію з гаслами «Слава Україні!» та «Героям слава!» на футболках гравців збірної.