6 липня відбувся перший півфінал чемпіонату Європи з футболу, у якому збірна Італії перемогла Іспанію в серії післяматчевих пенальті.

Матч відбувся на стадіоні «Уемблі» в Лондоні. Перший тайм завершився з рахунком 0:0 за рівної гри та без моментів. У другому таймі команди стали грати гостріше. Рахунок відкрили італійці: відзначився Федеріко К’єза.

Після цього іспанці пішли відігріватися, а італійці грали на контратаках. Проте на 80-й хвилині Альваро Мората зрівняв рахунок. Основний час так і завершився внічию 1:1.

Овертайми (додаткові тайми по 15 хвилин) команди завершили без голів. У серії пенальті кращими були італійці – 4:2.

7 липня в другому півфіналі зіграє збірна Англії проти Данії. Фінал відбудеться в неділю, 11 липня.

Нагадаємо, що 3 липня у чвертьфіналі збірна Англії обіграла збірну Україну з рахунком 4:0. Попри поразку вихід у плей-оф «Євро» став для національної команди України першим в історії. У 1/8 фіналу збірна здобула перемогу над командою Швеції.

Раніше The Village Україна відповідало на головні запитання про «Євро-2020», включно з особливим форматом турніру та виступами збірної України на чемпіонаті.

Також ми висвітлювали ситуацію з гаслами «Слава Україні!» та «Героям слава!» на футболках гравців збірної.