Збірна України програла матч чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу національній команді Англії. Рахунок зустрічі в Римі – 0:4 на користь англійців.

Швидкий гол капітана збірної Англії Гаррі Кейна відкрив рахунок на 4-й хвилині. Ще один гол від Гаррі Маґвайра на початку другого тайму подвоїв перевагу англійців. Дубль Кейн оформив на 50-й хвилині, встановивши рахунок 0:3. Четвертий м'яч – на рахунку Джордана Хендерсона.

В 1/2 фіналу «Євро» збірна Англії зустрінеться з командою Данії (7 липня). У паралельному півфіналі Італія прийме Іспанію (6 липня). Фінал чемпіонату Європи – 11 липня.

Вихід в плей-оф «Євро» став для національної команди України першим в історії. В 1/8 фіналу збірна здобула перемогу над командою Швеції.

Раніше The Village Україна відповідало на головні запитання про «Євро-2020», включно з особливим форматом турніру та виступами збірної України на чемпіонаті.

Також ми висвітлювали ситуацію з гаслами «Слава Україні!» та «Героям слава!» на футболках гравців збірної.