Збірна України із футболу перемогла збірну Північної Македонії у другому турі чемпіонату Європи.

Зустріч у Бухаресті завершилась рахунком 2:1 на користь підопічних Андрія Шевченка. Вже в першому таймі українська збірна забила два м’ячі у ворота македонців. Відзначились Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.

На початку другого тайму за фол проти Горана Пандєва у ворота збірної України призначили пенальті. Голкіпер Георгій Бущан пенальті відбив, але на добиванні першим був Аліоскі – 2:1.

Наприкінці матчу пенальті вже призначили у ворота македонців, але Руслан Малиновський його не реалізував.

В останньому турі збірна України зіграє з Австрією, де й вирішиться, хто потрапить у плей-оф турніру.

У першому турі збірна України поступилась збірній Нідерландів із рахунком 2:3 під час зустрічі в Амстердамі.