Сервісні центри в Україні зможуть долучитися до програми Independent Repair Provider від Apple, яка передбачає співпрацю компанії з незалежними сервісними центрами, повідомили в компанії.

Програма надає сервісним компаніям доступ до навчальних посібників, оригінальних деталей та інструментів для діагностики й ремонту продуктів Apple.

Участь у програмі безкоштовна, але з низкою вимог:

  • компанії-заявники повинні бути зареєстрованим бізнесом і надати документи, які це підтверджують;
  • обов’язково мати комерційне приміщення для сервісного центру в легкодоступному місці;
  • також компанії повинні мати сертифікованих технічних спеціалістів Apple, які здійснюватимуть ремонт.

Щоб отримати сертифікат на ремонт продуктів Apple, потрібно скласти іспити через онлайн-сервісний центр тестування. Сертифікати оновлюються щороку.

Наразі заявки на участь у Independent Repair Provider приймають від компаній із США. Наприкінці цього тижня заявки зможуть подати зацікавлені сервісні центри з Австралії, Бразилії, Камбоджі, Індії, Індонезії, Японії, Кореї й інших країн.

А до кінця 2021 року програма стане доступною для компаній із України. Перевірити компанію щодо участі в програмі IRP можна тут.


Програму Independent Repair Provide запустили у 2019 році в США, у 2020-му розширили до Європи та Канади. Наразі працюють 1500 пунктів незалежного ремонту продуктів Apple. А невдовзі програма стане доступною майже в усіх країнах, де продають товари Apple (у більше ніж 200).

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі