Із 27 березня 2021 року в київських маршрутках подорожчає проїзд із 8 до 10 гривень за поїздку, повідомив керівник Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко в коментарі 44.ua.

Ціни підвищать на 30–40 маршрутах громадського транспорту. Що це будуть за маршрути, не уточнили. Однак сказали, що в салоні маршруток розмістять відповідне оголошення.

Підвищення цін в асоціації пояснюють зростанням ціни на паливо. Вартість поїздки зміниться тільки в приватних перевізників, уточнив Мойсеєнко.


У серпні 2020 року приватні перевізники заговорили про підвищення цін на поїздки до 10 гривень. Тоді це пояснювали карантинними обмеженнями. Асоціація перевізників також просила міську адміністрацію компенсувати перевезення пільговиків, встановити економічно обґрунтований регульований тариф і посприяти в отриманні кредитів на закупівлю нового транспорту.

У грудні 2020 року директор компанії «Трансгруп» Володимир Назаренко повідомив, що проїзд у маршрутках Києва й області може подорожчати й до 12 гривень. Тоді ціни планували підняти в першому кварталі 2021 року.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: Анна Бобирєва для The Village Україна