Українські нардепи звернулися до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із закликом прибрати з українських бібліотек книжку «Принцеса+принцеса: довго і щасливо», повідомляє Всеукраїнський Собор із посиланням на текст звернення.

«Я завжди був і залишаюся прихильником традиційних сімейних цінностей в Україні... Ми з колегами проти таких експериментів над дітьми та вважаємо, що така пропаганда одностатевих стосунків суперечить державним цінностям», – сказав ініціатор звернення депутат Анатолій Урбанський.  

Книжка рекомендована дітям від п’яти років. Нардепи важжають, що вона пропагує одностатеві стосунки. А тому має бути вилучена з усіх дитячих і шкільних бібіліотек.


Книжку «Принцеса + принцеса: довго і щасливо» написала письменниця й ілюстраторка з Нової Зеландії Кейті О’Нілл. Книга створена у вигляді коміксу.

Фото: видавництво «Рідна мова»
Фото: видавництво «Рідна мова»

Її сюжет розповідає про двох дівчат. В анотації вказано, що принцеса Аміра врятувала принцесу Сейді. Після цього дівчата стали подругами. Під час мандрів королівством і пригод вони розуміють, що допомагають одна одній стати кращими. Якщо вони об’єднають зусилля та знання, то завдяки своїм доброті й відвазі здолають найзапеклішого ворога – заздру чарівницю, яка точить зуб на Сейді.

Всеукраїнський Собор пише, що Мінкульт та Український інститут книги купили 1240 примірників цієї книги та розповсюдили бібіліотеками України. 

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: видавництво «Рідна мова»