Українська велосипедистка Олена Старікова здобула «золото» на чемпіонаті Європи з велотреку, повідомляє Федерація велоспорту України.

Українка перемогла у дисципліні кейрін на чемпіонаті, який відбувається у Болгарії.

?Браво!!! Перше «золото» чемпіонату Європи! ???Олена Старікова - чемпіонка Європи у гонці кейрін з велотреку...

Posted by Федерація велосипедного спорту України on Saturday, November 14, 2020

На останньому колі українка показала результата 11,377 секунди, а її швидкість на фініші склала 63,28 кілометри/годину.

Кейрін – вправа у велотрекових гонках з поступовим прискоренням. Кейрін був придуманий як азартна гра в Японії в 1948 році. У кейріні беруть участь від 6 до 9 гонщиків, що стартують одночасно. Попереду велогонщиків слідує мотоцикл, який вони обганяти не можуть.