ТРЦ Gulliver протягом тижня світитиметься кольорами ЛГБТ-прапора на честь Прайд-Місяця 2020 у Києві, повідомили на сторінці kyivpride в Instagram.

Кольори ЛГБТ Gulliver можна побачити щовечора з 5 по 11 жовтня з 18:30 до 22:00.

Кожні 5 хвилин протягом 20 секунд на вікнах будівлі транслюватимуть прайд-прапор разом зі слоганом КиївПрайд2020 «Бути різними добре разом».

Переглянути цей допис в Instagram

🏳️‍🌈 ТРЦ «Гулівер» протягом тижня світитиметься прайд-прапором на честь ПрайдМісяця2020 у Києві. Щовечора з 5 по 11 жовтня о 18:30 та до 22:00 кожні 5 хвилин український Емпайр-Стейт-Білдінг протягом 20 секунд транслюватиме прайд-прапор разом зі слоганом КиївПрайд2020 «Бути різними добре разом», аби привернути увагу суспільства до теми видимості та прийняття ЛГБТ+. Акція приурочена тижню, що завершиться Всесвітнім днем камінг-ауту – днем сміливості заявити про свою сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Прайд-прапор – символ гордості, сили голосу та прийняття людей такими, якими вони народилися. Сподіваємося, вид райдужного стягу ще раз нагадає киянам та киянкам: у любові немає меж. Панорама нічного Києва відтепер виглядатиме більш яскраво та квірно ✨🌈 Якщо нас не хочуть чути, то нас побачать! ВСЕ БУДЕ ПРАЙД! Зйомка: @dronariums Музика: @karoonband

Допис, поширений KYIVPRIDE 🏳️‍🌈🇺🇦 (@kyivpride)

Мета акції – привернути увагу суспільства до теми видимості та прийняття ЛГБТ+.

«Акція присвячена тижню, що завершиться Всесвітнім днем камінг-ауту – днем сміливості заявити про свою сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність», – додають у kyivpride.


У серпні в Одесі намагалися провести перший у році Марш рівності: під час маршу праворадикали напали на представників ЛГБТ-спільноти, зірвавши захід.

 У вересні в Харкові провели перший в Україні Автопрайд.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі