З 1 вересня 2021 року органи влади не матимуть права вимагати паперові документи від українців, заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«З 1 вересня 2021 року органи влади не матимуть права вимагати паперові документи від українців», – сказав Федоров на презентації нових цифрових продуктів Diia Summit у Києві, передає УНІАН.

Додав, що відповідні законопроєкти будуть подавати до парламенту, а Мінцифри допомогатиме всім установам «пройти цей шлях» і створить необхідну інфраструктуру.

«Ми будемо про це комунікувати, ми будемо подавати в раду відповідні закони. Ми зробимо все, щоб з 1 вересня, коли українець приходить у державний орган, у нього не вимагали папірець», – каже міністр.


 Мінцифри планує запустити віртуальну вільну економічну зону для IT-компаній зі спеціальним податковим, фінансовим і правовим режимом «Дія.City» , планують реалізувати вже до початку 2021 року.

У квітні уряд офіційно дозволив цифровий паспорт у смартфоні: його можна використовувати під час поїздок потягом чи авіаперельотів, на пошті, під час візиту до лікаря та навіть показати правоохоронцям. Тож Україна – ПЕРША У СВІТІ ДЕРЖАВА, де можливо користуватися цифровим паспортом і водночас не показувати паперовий чи пластиковий аналог.