Студія дизайну Dutch Invertuals створила колекцію компактних офісів Tiny Offices для оператора парків відпочинку Droomparken у Нідерландах, пише Dezeen. Вони виготовлені з гофрованого алюмінію й дерева.

Tiny Offices призначені для того, щоб «вільно мріяти, працювати та творити», пояснюють у Dutch Invertuals. Їх встановили у двох парках відпочинку Droomparken у Нідерландах.

Офіси позиціюють як одномісні, та всередині може поміститись і більше людей: площа одного складає близько 6 м². Зовні кабінки однакові, а всередині мають різний дизайн.  В офісі є стіл для роботи та м’який куточок, де можна відпочивати.

Кабінка сконструйована з необроблених гофрованих алюмінієвих листів, з дерев’яних дверей і великого вікна на передньому фасаді.

«Найбільше натхнення прийшло з проєктів, коли ми були повністю занурені в навколишнє середовище», – коментують архітектори Dutch Invertuals Кріс Колларіс і Венді Пломп.

Інтер’єри Tiny Offices за індивідуальним замовленням виконані в різних кольорах й оброблені матеріалами, які включають повсть й акрил: їх обрали через функціональність.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Фото: SpacePass