Дві школи в Києві перевели на дистанційне навчання через захворювання вчителів. Ще в 11 школах на дистанційне навчання відправили загалом 20 класів: там заразились учні.

Також тимчасово закрили на карантин 4 дитячих садочки: по одному в Деснянському, Печерському, Оболонському та в Дніпровському районах, повідомили в КМДА.

Нагадують, що всі заклади освіти в столиці отримали необхідні дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту.

Усі школи працюють за чітким регламентом: учням і педагогам щоранку, перед заняттями, вимірюють температуру. Класи на перервах провітрюють.

Заклади мають інструкції в разі виявлення хворого на коронавірус.


Батьки школярів можуть самостійно обирати для них форму навчання: традиційну, дистанційну, екстернатну або домашню. Домашня форма освіти означає, що відповідальність за якість навчання несуть батьки, а екстернатна покладає цю відповідальність повністю на школяра.

Київ почав новий 2020–2021 навчальний рік 1 вересня у звичайному форматі. Кожна школа може обирати свою модель навчання – очну або дистанційну. Змінено графіки приходу дітей до школи, відкрито додаткові входи, розроблені напрями руху учнів і збільшено час на перерви між уроками.

Фото і обкладинка: КМДА