До мережі 4G за липень в Україні підключили 1 999 населених пунктів (у червні було 982). Відтак понад 434 тисячі мешканців отримали послуги 4G-зв’язку вперше, повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

У липні 4G-мережі (у діапазоні 900 МГц) почали підключали в західних областях. Скористатися послугами можна вже в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській і Рівненській областях. Скоро планують під’єднати Чернівецьку, Хмельницьку, Житомирську й Вінницьку.

До кінця року хочуть підключити регіони в такому порядку: Одеська, Київська, Черкаська, Миколаївська, Кіровоградська, Полтавська, Чернігівська, Сумська, Дніпропетровська, Херсонська, Харківська, Запорізька, Донецька, Луганська області.

Завдяки 4G вдвічі прискорилося покриття населених пунктів швидкісним мобільним інтернетом.

Загалом станом на початок серпня до 4G підключено 17 585 населених пунктів по всій Україні (у 888 населених пунктах 4G з’явився вперше).

Розгортання мереж 4G в діапазоні 900 МГц – спільний проєкт держави й операторів, розпочатий за ініціативи Президента України в липні 2019 року.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі