Через коронавірус у Запоріжжі запровадили режим надзвичайної ситуації, повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

У місті зафіксували перші випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. «Це підтвердили тести, які ми отримали вчора. Всі четверо хворих нещодавно повернулися з-за кордону, зокрема з Єгипту та Куршевеля. Їхній вік  від 41 до 55 років», – повідомив Буряк.

За рішенням міськвиконкому сьогодні з 14:00 у місті вводять надзвичайну ситуацію.

Також режим надзвичайної ситуації був запроваджений у місті Києві, Київській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Житомирській, Тернопільській, Черкаській та Донецькій областях.


Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНИЛИ рух громадського транспорту, перевозять тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.