У Києві облаштували шість баз у лікарнях, які зможуть приймати інфікованих коронавірусом, повідомив міський голова Віталій Кличко.

Наразі усіх пацієнтів, у яких є підозра або підтверджений діагноз коронавірусу, приймає Олександрівська лікарня.

Також пацієнтів зможуть приймати в інфекційні відділення Київської міської лікарні №4, клінічної лікарні №9, міської дитячої лікарні №1, у міську дитячу інфекційну лікарню, у пологові будинки №3 та №5.

У київських лікарнях облаштували 482 ліжка для пацієнтів: 237 для дорослих, 200 для дітей та 45 для вагітних.

«Реанімаційні ліжка інфекційних відділень забезпечені апаратами штучної вентиляції легень. У всіх цих лікарнях є необхідний запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфекційних засобів, необхідних для надання медичної допомоги», – розповів Кличко.

Якщо ситуація ускладниться, у місті визначили додаткові лікарні й готові облаштувати ще 7 тисяч ліжок для пацієнтів з коронавірусом.


В Україні 84 лабораторно підтверджені випадки інфікування коронавірусом.

ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНЯТЬ рух громадського транспорту, перевозять тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.

Обкладинка: КМДА