У Львівській області вирішили запровадити режим надзвичайної ситуації. Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Попри введення надзвичайної ситуації, ми мусимо пам’ятати, що забезпечення людей засобами для існування на нашій відповідальності. Поки в країні не впроваджено надзвичайний стан, ми мусимо підтримувати економічну діяльність у регіоні», − повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Режим надзвичайної ситуації діє з 00:01 25 березня, усі органи перевели в посилений режим роботи.

Також режим надзвичайної ситуації був запроваджений у місті Києві, Київській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Житомирській, Тернопільській, Черкаській та Донецькій областях.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНЯТЬ рух громадського транспорту, перевозять тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.