У Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, скільки апаратів штучної вентиляції легенів є в країні для боротьби з коронавірусом, пише «Громадське» з посиланням на головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Сьогодні в Україні є понад 3,5 тисячі апаратів. «У нас є 350 апаратів штучної вентиляції легенів у відділеннях інтенсивної терапії саме в інфекційних стаціонарах. У нас є 3,5 тисячі апаратів штучної вентиляції у відділеннях інтенсивної терапії, які переформатовуються, перепрофільовуються у подальшому, поза межами інфекційних стаціонарів», — розповів він.

Також Ляшко повідомив, що апарати штучної вентиляції легенів є в операційних, які сьогодні відмовились від планових операцій, на виконання рішення президента та постанови про карантин, «тому апарати на території України є».


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНЯТЬ рух громадського транспорту, перевозять тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.