Проєкт «Укрзалізниці» Ukraine WOW тепер доступний завдяки онлайн-туру.

«За неповних 4 місяці роботи Ukraine WOW зібрала понад 330 тисяч глядачів і встановила національний рекорд відвідуваності. Черги на виставку, присвячену найкращому, що є в Україні, стояли б і сьогодні, якби не карантин. Але тепер відкривати для себе країну може кожен охочий – організатори відтворили експозицію в форматі 3D, вона доступна за посиланням ukrainewow.com», - повідомили у пресслужбі проєкту.

На сайті також опубліковано всі текстові матеріали виставки українською та англійською мовами, є онлайн-екскурсія з керівницею проєкту Ярославою Гресь.

Онлайн-відвідувачі зможуть побачити книгу «Апостол» 1574 року, останній автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенка та «Українську абетку» Георгія Нарбута просто у смартфоні. А ще ознайомитися з сотнями вау-фактів про Україну.

Нещодавно до команди проєкту долучилися українські розробники Argentics, які створять мобільний додаток Ukraine WOW з доповненою реальністю.


Інтерактивну виставку Ukraine WOW на території Центрального залізничного вокзалу закрили через карантин в Україні.

Виставку відкрили у листопаді 2019 року в приміщенні колишнього багажного відділення вокзалу. Її відвідали 300 тисяч людей, експозицію планували продовжити до 29 березня.