«КиївПрайд-2020» переносить Марш рівності 2020 та «ПрайдМісяць» на невизначений термін, повідомили організатори. Нову дату оголосять після офіційного закінчення карантину.

Заходи вирішили скасувати через поширення коронавірусу, карантин і надзвичайну ситуацію у Києві та Київській області.

Організатори оголосять нову дату Маршу рівності після того, як закінчиться карантин

«Ми розуміємо важливість обмежень і повністю підтримуємо спроби не допустити розповсюдження пандемії. Турбота про життя і здоров’я учасників і учасниць наших заходів завжди була і залишається для нас пріоритетом. Тому таке важке рішення про перенесення «ПрайдМісяця» та Маршу рівності було ухвалено, враховуючи всі можливі наслідки та ризики», − пояснили організатори.

«ПрайдМісяць» повинен був розпочатися 17 травня і закінчитися Маршем рівності 21 червня.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНИЛИ рух громадського транспорту, перевозитимуть тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.

Режим надзвичайної ситуації запровадили у Києві, Івано-Франківській, Київській, Житомирській, Дніпропетровській, Чернівецькій, Донецькій та Харківській областях.

фото: Анна Бобирєва для The Village Україна