У Києві посилили санітарну обробку доріг, мостів і громадського транспорту антисептиками, повідомив міський голова Віталій Кличко.

«Вулиці миють автомобілі з розпилювачами. «Київавтодор» залучив 98 таких авто. За необхідності ми збільшимо кількість техніки. Також обробляють зупинки громадського транспорту, підземні та наземні пішохідні переходи», – розповів він.

Крім того, комунальники обробляють під’їзди, ліфти та сходи у житлових будинках.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНили рух громадського транспорту, перевозитимуть тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.

Режим надзвичайної ситуації запровадили у Києві, Івано-Франківській, Київській, Житомирській, Дніпропетровській, Чернівецькій, Донецькій та Харківській областях.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі