Працівники екстреної медичної допомоги не будуть проводити тести на коронавірус, повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«Якщо у вас є симптоми гострого респіраторного захворювання, телефонуйте до свого сімейного лікаря. Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки (які потребують термінової допомоги − ред.)», − пояснили у міністерстві.

Експрес-тести на коронавірус проводитимуть тільки лікарі в разі підозри на COVID-19. Тести використовуватимуть для «санітарного сортування»: медики робитимуть один тест на грип і ще один на коронавірус.

Якщо експрес-тест підтвердить коронавірус, лікарі повинні у лабораторії провести тест для полімеразної ланцюгової реакції. Тільки після цього можна казати, що випадок захворювання на коронавірус підтверджено.

 Україна отримала першу поставку тестів на коронавірус з Китаю, які передадуть в усі області.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНЯТЬ рух громадського транспорту, перевозитимуть тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.

Режим надзвичайної ситуації запровадили у Києві, Івано-Франківській, Київській, Житомирській, Дніпропетровській та Чернівецькій областях.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: Анна Шакун для The Village Україна