Український літак доставив партію тестів для виявлення коронавірусу в аеропорт «Бориспіль», повідомили в Офісі президента.

Україна отримала два види тестів: для полімеразної ланцюгової реакції та 250 тисяч експрес-тестів.

Також військовий літак доставив медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори та апарати штучної вентиляції легень.

Тести та медичні засоби передадуть до лабораторій у кожному регіоні України до кінця понеділка, 23 березня. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Нацгвардія разом з медиками почали доставку тестів в області.

Експрес-тести та медичні маски спрямовуватимуться для медиків, військовослужбовців, працівників поліції та Держприкордонслужби.


ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНЯТЬ рух громадського транспорту, перевозитимуть тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.

Режим надзвичайної ситуації запровадили у Києві, Івано-Франківській, Київській, Житомирській, Дніпропетровській та Чернівецькій областях.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: КМДА