Станом на 22 березня майже 1 мільярд людей у ​​всьому світі перебувають у своїх домівках на карантині через коронавірус. Про це повідомляє AFP.

За оцінками агентства, близько 900 мільйонів осіб нині перебувають вдома у 35 країнах світу. Зокрема, 600 мільйонів на карантині згідно з розпорядженнями урядів.

За останніми даними, кількість загиблих від ускладнень коронавірусу перевищила 11 тисяч осіб – 4 тисячі загинули за час поширення вірусу в Італії. В останні дні кількість жертв у країні неухильно зростала.

Роботу київського метрополітену зупинили під час карантину через пандемію коронавірсу / Андрій Баштовий для The Village Україна

21 березня тати Нью-Йорк та Іллінойс у США приєдналися до штату Каліфорнія і наказали мешканцям залишитися вдома.


Станом на 22 березня в Україні підтвердили 47 ВИПАДків COVID-19: у Чернівецькій області − 25 випадків, Житомирській − 2 випадки, Київській − 4 випадки, Донецькій − 1 випадок, Дніпропетровській − 2 випадки, Івано-Франківській − 1 випадок, Харківській − 1 випадок, Тернопільській – 1 випадок, у Києві − 10 випадків, у Львові − 1 випадок.

Наразі в Україні 3 летальні випадки від COVID-19 в Україні.

ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

У Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину та не виходити без нагальної потреби із дому. З 17 березня у Києві обмежили роботу закладів громадського харчування і ТРЦ.

Режим надзвичайної ситуації запровадили у Києві, Івано-Франківській, Київській, Житомирській, Дніпропетровській та Чернівецькій областях.