Сервіс велопрокату Nextbike відкрили сезон у Києві на два тижні раніше від запланованого через обмеження руху громадського транспорту. Про це повідомляє співзасновник сервісу Олексій Кушка.

З 18 березня можна взяти велосипед напрокат. Станом на 19 березня велосипеди вже є на Оболоні, Троєщині, «Позняках», «Осокорках», «Харківській», у центрі міста, «Берестейській, «Лук'янівській» та інших станціях.

У Nextbike не зможуть одразу запустити усі 302 локації у місті. Для оренди загалом буде доступно до 200 велосипедів, решту додаватимуть упродовж місяця. Побачити доступні пункти прокату можна за посиланням.

У Nextbike до кінця березня також діятиме акційна ціна на сезонні абонементи – 899 гривень замість 1 499 гривень. У рамках дії абонементів вартість кожної поїздки до 30 хвилин безкоштовна.

Працювати в рамках карантину сервіс буде до можливої повної заборони пересування містом під час карантину. У Nextbike просять дотримуватись правил користування велосипедами та ПДР, а також рекомендованих правил профілактики. Додатково компанія буде обробляти велосипеди антисептичними речовинами.

Метро у Києві припинило роботу о 23:00 17 березня. У Києві 18 березня утворилися черги людей до громадського транспорту через закриття метрополітену. Пасажири були без масок, хоча в КМДА обіцяли не пускати у транспорт пасажирів без масок.

«Київпастранс» запустив нові маршрути громадського транспорту, щоб компенсувати закриття метро, а також планує запустити додаткові шатли.


Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

У Києві 16 березня зафіксували перші два випадки коронавірусу. Містян закликають не панікувати, а відповідально дотримуватись режиму карантину. З 17 березня у Києві обмежать роботу закладів громадського харчування і ТРЦ. 

У Київській області запровадили режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

Обкладинка: Анна Шакун для The Village Україна