Через поширення нового коронавірусу (2019-nCoV) Міністерство закордонних справ рекомендує українцям тимчасово утриматися від поїздок у північні  регіони Італії, повідомляють у консульській службі. 

Зокрема, йдеться про уражені провінції італійських регіонів Ломбардія, Венето, Емілія-Романья та П’ємонт, де найбільший ризик зараження.

Якщо поїздок у ці регіони Італії не уникнути, у МЗС рекомендують українцям виявляти підвищену увагу, обережність та уникати уражених вірусом провінцій. А також повідомити про своє місце перебування у найближчу консульську установу України або зареєструватися за посиланням.


 В Італії стався спалах нового коронавірусу з Китаю. З 21 лютого там інфікувалось близько 200 людей. П'ятеро померло – усі вони були літніми людьми. 

У грудні в китайському місті Ухань був зареєстрований спалах пневмонії. Пізніше зясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.

Україна посилила перевірку в аеропорту «Бориспіль» через коронавірус з Китаю. Пасажирів, які прилетіли з Китаю, перевіряють медики.

В Україні ніхто не інфікувався новим вірусом, втім у двох українців виявили коронавірус з Китаю: вони є членами екіпажу лайнера в Японії.

ЧИТАЙТЕ, ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО НОВИЙ ВІРУС З КИТАЮ.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

ОбкладинкаAlessandro Vecchi для Wikimedia