Прокуратура Лос-Анджелеса звинуватила кінопродюсера Гарві Вайнштейна у сексуальних злочинах, які він вчинив у 2013 році, пише AP.

Тепер проти Вайнштейна відкрито одразу дві справи: у Лос-Анджелесі, та у Нью-Йорку.

За версією слідства, Вайнштейн, ймовірно, зґвалтував жінку в готельному номері 18 лютого 2013 року після того, як прорвався до неї в кімнату. Наступної ночі він нібито зґвалтував іншу жінку у номері готелю Беверлі-Хілс.

Начальник поліції Лос-Анджелеса Мішель Мур заявив, що звинувачення відкривають «наступну главу» для людини, «якій занадто довго сходить з рук», в той час як начальник поліції Беверлі-Хіллз Сандра Спагнолі назвала справи «жахливими злочинами, вчиненими сексуальним хижаком» .

Кінопродюсеру загрожує до 28 років в’язниці за такими звинуваченнями.


 5 жовтня 2017 в The New York Times опублікували інтерв'ю актриси Ешлі Джадд, в якому та розповіла про сексуальні домагання з боку Вайнштейна. У жовтні 2017 року Вайнштейна звільнили через це з The Weinstein Company.

Пізніше про сексуальні домагання з боку Вайнштейна також розповіли Гвінет Пелтроу, Анджеліна Джолі і десятки інших актрис.

 13 грудня Сальма Хайєк розповіла The New York Times про домагання Гарві Вайнштейна під час роботи над фільмом «Фріда» та погрожував закрити проект.

На початку року у Голлівуді запустили кампанію з протидії сексуальним домаганням Time's Up.

Фото: Youtube