У Львові 9 квітня у торговельних мережах міста відмовляться від поліетиленових пакетів у рамках кампанії «Без поліетилену», пише Tvoemisto.

Пластикових пакетиків не буде і на касах, і в інших відділах магазинів. Натомість буде доступне альтернативне пакування, наприклад, пакети з паперу чи багаторазові сумки.

«Час активного використання поліетиленового пакету – 20-30 хвилин, а шкоду довкіллю він завдає впродовж сотень років. Тому ми починаємо велику просвітницьку кампанію, щоб до кінця року плавно відмовитись від поліетилену», – коментує заступник мера Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

До акції вже долучились як великі мережі та гіпермаркети, так і невеликі магазини. Низка компаній також хоче відмовитись від пластикового посуду в кулінарії.

Кампанія «Без поліетилену» триватиме три місяці до 3 липня – це Всесвітній день відмови від поліетилену. Протягом цього періоду у Львові будуть відбуватися заходи, які мають стимулювати людей відмовлятись від поліетилену. Ініціаторами кампанії є рух Zero Waste Львів.