Комунальні служби Києва разом з поліцією почали демонтувати незаконно розміщений підйомний кран біля готелю, який споруджують на Андріївському узвозі, 14—16. Про це у Facebook повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондрієвський.

«Сьогодні вранці розпочався демонтаж незаконно розміщеного будівельного крана, щоб звільнити проїжджу частину. В «охоронців» будівництва столична поліція вилучила 7 одиниць травматичної зброї і затримала молодиків», — розповів Мондрієвський.

За словами Мондрієвського, забудовник, ігноруючи вимоги влади і громадськості, будівництво не припинив. Тепер, якщо забудовник «не зробить макет будівлі за скоригованом проектом», на сесію Київради винесуть питання про розірвання договору оренди земельної ділянки. Також від забудовника вимагають надати документи на підтвердження законності будівництва.


 9 листопада паркан біля забудови на Андріївському узвозі частково демонтували. Хтось з присутніх у момент видачі припису про демонтаж паркану кинув димову шашку на територію забудови.

 З 2005 року на Андріївському узвозі, 14—16 будують готельний комплекс із паркінгом висотністю 4 і 7 поверхів.

Обкладинка та фото: Анна Бобирєва для The Village Україна, Валентин Мондрієвський