Українська збірна здобула п’ять медалей у перший день Паралімпійських ігор у Пхьончхані та посіла четверте місце у загальному рейтингу.

Перше «золото» Україні приніс біатлоніст Віталій Лук’яненко у спринті серед чоловіків з вадами зору, ставши п’ятикратним паралімпійським чемпіоном. Водночас Анатолій Ковалевський взяв «бронзу» у цих змаганнях.

Оксана Шишкова стала срібною призеркою серед жінок з вадами зору також у спринті.

Людмила Ляшенко та Ігор Рептюх взяли бронзові медалі у гонках на 6 км та 7,5 км (стоячи) відповідно.

Зимові Паралімпійські ігри у Пхьончхані стартували 9 березня. Українські спортсмени змагатимуться в лижних гонках, біатлоні та вперше – у сноубордингу.

У 2014 році на зимовій Паралімпіаді в Сочі українська збірна здобула 25 медалей: 5 золотих, 9 срібних та 11 бронзових.

10 березня у холі телецентру «Олівець» розпочинає роботу фан-зона зимових Паралімпійських ігор 2018 з трансляціями та ігровими майданчиками.