У суботу, 10 березня, у холі телецентру «Олівець» на вулиці Мельникова, 42 розпочинає роботу фан-зона зимових Паралімпійських ігор 2018 з трансляціями та ігровими майданчиками.

«Головною метою створення такого майданчику є найповніше висвітлення ігор та вболівання за наших спортсменів. На нас чекають трансляції з Республіки Корея зі всіх видів спорту, зустрічі з чемпіонами, 15 майстер-класів, виставки творчості 8 художників, ігрові майданчики, на яких зможуть погратись і діти з інвалідністю, інтерактивна зона музею в темряві «Третя після опівночі», де відвідувачів чекатимуть інсталяції з експонатами, експерименти в масці та з тростиною», – кажуть у телецентрі.

Також обіцяють майстер-класи з вивчення мови жестів та шрифта Брайля.

 Зимові Паралімпійські ігри – міжнародні спортивні зимові змагання для спортсменів з інвалідністю. Вони проводяться з 1976 року. З 1994 року в зимових Паралімпійських іграх бере участь збірна України та наразі займає 4 місце у світі за кількістю медалей.

Цьогоріч зимові Паралімпійські ігри проводяться у місті Пхьончхан у Південній Кореї. У них візмуть участь 30 українських спортсменів, 10 з яких – спортсмени-лідери, які супроводжують незрячих спортсменів та спортсменів з порушенням зору на трасі під час змагань. 19 українських спортсменів представлятимуть команду в лижних гонках та біатлоні, 1 спортсмен – у сноуборді.

Фото: надані телецентром