У середу, 1 листопада, у Харкові на стадіоні «Металіст» відбувся матч 4 туру Ліги Чемпіонів між донецьким Шахтарем та нідерландським Феєнордом.

Матч завершився впевненою перемогою Шахтаря з рахунком 3:1

На 12 хвилині гравець Феєнорда Йоргенсен відкрив рахунок, але вже за хвилину Шахтар зміг відновити рівновагу голом Факундо Ферейра.

На 17 хвилині Шахтар повів у рахунку. Нідерландці вибили м'яч просто на Марлоса, який з-за меж штрафної поклав м'яч під перекладину.

Третій гол у ворота Феєнорда на 68 хвилині також забив Марлос, обігравши захисника та перекинувша воротаря.

У іншому матчі групи F італійський Наполі на власному полі поступився Манчестер Сіті з рахунком 2:4.

У такий спосіб Шахтар зберіг друге місце у групі з 9 очками в активі.

Наступний матч Ліги Чемпіонів підопічні Паоло Фонсеки проведуть 21 листопада проти Наполі на їхньому полі.