Збірна України з фyтболу зазнала поразки у матчі проти команди Ісландії в рамках восьмого туру кваліфікації на Чемпіонат світу-2018. Рахунок – 2:0.

Ісландці забили два м’ячі у ворота Андрія П’ятова на початку другого тайму протистояння.

Перший м’яч потрапив до сітки воріт після грубої гри проти голкіпера української збірної. На 47’ хвилині відзначився Гюлфі Сігурдссон.

47’ – Гюлфі Сігурдссон

На 66’ Гюлфі Сігурдссон забив другий м’яч.

66’ – Гюлфі Сігурдссон

Команди грали в Рейк’явіку на стадіоні «Лаугардалсвелл».

Після восьми зіграних матчів Україна опинилася на четвертій позиції у Групі I. Попереду – Хорватія, Ісландія та Туреччина. У ісландців та хорватів по 16 очок. Українці та турки мають по 14.

У вівторок, 5 вересня, в Групі I Косово переграло Фінляндію – 0:1, а Хорватія поступилася Туреччині – 1:0.

6 жовтня збірна України зіграє на виїхді проти Косово.

9 жовтня вдома українці прийматимуть Хорватію.

2 вересня з рахунком 2:0 збірна України з футболу премогла турецьку збірну у матчі в рамках сьомого туру кваліфікації на Чемпіонат світу-2018.

Обкладинка: Федерація футболу України