The Village Україна публікують перелік місць, куди можна віддавати одяг, з якого дитина виросла. Спойлер: не тільки родичам чи ховати в шафу для наступних поколінь.

Соціальний проєкт «Кенгуруш»

У магазин можна самостійно привезти дитячий одяг і речі, які працівники розвозять малозабезпеченим сім’ям у села, містечка, дитячі будинки й інтернати. Про свої поїздки працівники звітують на Facebook-сторінці «Кенгуруш».

Де: вулиця Гашека, 18

Графік роботи: 11–21:00 (без вихідних)

Контактний телефон: 096 681 28 99

Лінк

Благодійний магазин «Ласка»

Laska Charity Shop заснований у 2011 році. У «Ласку» можна віддати не тільки речі для дорослих, а й для дітей. Дорослий асортимент: одяг, біжутерію, взуття – можна придбати в магазині або в Instagram-профілі. Дитячий одяг у магазині купити не можна: його організатори благодійного проєкту передають у дитячі будинки та малозабезпеченим сім’ям.

Основна вимога до одягу: він має бути чистим і не порваним. Працівники магазину не приймають поламані іграшки, книжки, білизну, шкарпетки, колготки, лосини.

Де: вулиця Липинського, 3

Графік роботи: 11–21:00 (без вихідних)

Контактні телефони: 063 736 53 09; 097 996 27 14:

Лінк

Благодійний фонд «Карітас»

Організація працює з 1992 року. Фонд забезпечує фінансову та психологічну підтримку людям старшого віку, військовим АТО і малозабезпеченим сім'ям. Віддати непотрібні речі можна в «Карітас», працівники фонду пересортують одяг і віддадуть малозабезпеченим сім’ям.

Примітка: крім цього, по місту, у магазинах Zara, є благодійні бокси «Карітас», у яких можна залишити дитячі речі.

Де: вулиця Микитенка, 7-Б (Воскресенка)

Графік роботи: 9:00–18:00 (крім суботи й неділі)

Контактний телефон: 050 380 99 83

Лінк

Товариство Червоного Хреста України

У Києві працює одинадцять відділень Червоного Хреста, куди можна принести дитячий одяг. Його потім передадуть тим, хто потребує. Звернутися по допомогу в організацію можуть усі. Якщо захочете привезти одяг, зателефонуйте у фонд завчасно, працівники зорієнтують у графіку роботи.

Благодійна торгова платформа «Мурахи»

Дитячі речі: одяг, іграшки, взуття, меблі, коляски, автокрісла – можна продати на сайті. Виторгувані кошти йдуть на фінансування благодійних фондів / організацій: фонд допомоги онкохворим дітям «Краб», «Повернись живим», «Свічадо», «Кожен може», «Коло».

Благодійна барахолка «Кураж»

Також можна продати дитячі речі на благодійній барахолці «Кураж» на ВДНГ. Вартість участі в категорії «Старе» – 500 гривень за два дні. У категорії «Нове» – 2500 гривень за два дні.