Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів

Державний бізнес-інкубатор Малої академії наук України Ukrainian Future запустив програму підтримки стартапів із грантовим фондом понад €40 тисяч.

Проєкт Empowering Future Entrepreneurial Ukraine створили разом із партнерами з Фінляндії та країн Балтії. До участі у програмі відберуть 1012 команд, які отримають консультації від менторів з України, Фінляндії й Естонії, а також зможуть користуватися послугами інкубатора Ukrainian Future та компаній-парнерів програми. 

Програма триватиме 2,5 тижні та завершиться онлайн-пітчингом. Його переможець отримає:

  •  €10 000 прямого фінансування на послуги та €5000 від Greenstep (бухгалтерський облік і податки, транзакції та фінанси, управління персоналом і бізнесом)
  • послуги на €7500 від Liquido.vc (підготовка до pre-seed і seed-раундів фінансування, планування стратегії, консультаційні групи, створення екосистеми стартапу)
  • послуги на €7500 від Miltton (консультації щодо бізнес-стратегії, брендингу, дизайну, маркетингу та піару)
  • послуги на €5000 від Lexia Attorneys (юридичний консалтинг)
  • кредити Amazon Web Services на $10 000 для ІТ

До участі у програмі запрошують стартапи з українським бекграундом, які пропонують інноваційні рішення в галузях оборони та кібербезпеки, охорони здоров’я, продовольства та сільського господарства, інфраструктури й енергетики, а також інших галузях, корисних для держави в умовах війни та повоєнної відбудови.

Заявку на участь у програмі можна подати за цим посиланням до 21 травня. Програма стартує 25 травня.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі