Instagram планує запровадити функцію, яка пропонуватиме підліткам робити паузи під час користування соцмережею, повідомляє віцепрезидент Facebook із глобальних питань Нік Клегг, цитує видання The Verge.

Функція матиме назву «Зроби перерву».

Також для підлітків формуватимуть стрічку новин таким способом, щоб вони не переглядати однаковий контент по декілька разів.

За словами Клегга, нову функцію почнуть тестувати найближчим часом.


Це нововведення анонсували на тлі призупинення роботи над «дитячою версією» Instagram, яка мала стати аналогом соцмережі для користувачів до 13 років.

Це сталося після публікації закритого дослідження компанії про вплив соцмережі на дівчат-підлітків у виданні The Wall Street Journal.

Воно показало, що 40% користувачок Instagram у США та Британії почуваються непривабливими. Також дівчата-підлітки стали більш схильні до порівнянь своєї зовнішності з іншими. За словами респонденток, через залежність від соцмережі, вони частіше відчувають тривожність і депресію.

У Facebook таку інтерпретацію дослідження розкритикували й заявили, що в опитуванні брали участь лише 40 дівчат, а також воно було сфокусоване на негативних сторонах Instagram.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі

обкладинка: Alex Bracken