За два місяці пандемії 25 найзаможніших людей у світі заробили разом 255 мільярдів доларів, пише Forbes. Видання оцінювало зростання статків мільярдерів з 23 березня по 23 травня.

Разом ці 25 мільярдерів мають компанії вартістю понад 1,5 трильйонів доларів: це 16% від усього багатства світових мільярдерів.

Найбільше за два місяці заробив гендиректор Facebook Марк Цукерберг. Акції компанії піднялися майже на 60% за останні два місяці, досягнувши рекорду в п'ятницю, 22 травня.

Статки Цукерберга зросли до 86,5 мільярдів доларів − тепер він на четвертому місці у рейтингу мільярдерів Forbes. Цукерберг обігнав Уоррена Баффетта, засновника Inditex Амансіо Ортега та співзасновника Oracle Ларрі Еллісона.

Засновник та гендиректор Amazon Джефф Безос також збільшив свої статки за два місяці. Акції компанії зросли на 29% через закриті магазини під час карантину і попит на онлайн-торгівлю.

Статки Безоса становлять 146,9 мільярдів доларів, що на 30 мільярдів доларів (26%) більше, ніж у березні.

Найбільший відсоток прибутку отримав Колін Чжен Хуан − засновник Pinduoduo, другої за розміром в Китаї платформи для е-комерції. Вартість акції компанії майже подвоїлися за два місяці, а бізнесмен заробив 17,9 мільярдів доларів.

Зараз Колін Чжен Хуан є третьою найбагатшою людиною в Китаї зі статками 35,6 мільярдів доларів.

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі