Антимонопольний комітет України радить авіаперевізникам не поширювати інформацію про можливість придбати квитки на рейси з 23 травня, адже карантин можуть подовжити.

«Така інформація може ввести в оману споживачів, оскільки може бути сприйнята як гарантоване відновлення регулярного авіасполучення між Україною та іншими країнами, що не відповідає дійсності», розповіли в АМКУ.

У АМКУ додають, що авіакомпанії не повідомляють, що карантин можуть подовжити на невизначений термін і рейси можуть скасувати.

Крім цього, деякі авіаперевізники після скасування рейсів пропонують власникам квитків лише дві опції зворотного зв’язку «Змінити бронювання» та «Обміняти квиток на промокод». «Відшкодування вартості перевезення, якою могли б скористатися пасажири для повернення коштів за невикористані квитки у зв’язку зі скасуванням рейсів, форма зворотного зв’язку не передбачає», додали в АМКУ.


Авіакомпанії Wizz Аir, Lufthansa і Czech Airlines планували наприкінці травня та на початку червня відновити рейси з України.

12 травня у Мінінфраструктури повідомили, що авіакомпанії, які анонсують польоти з України на травень-червень вводять людей в оману. Поки не йдеться про відновлення авіасполучення України з іншими країнами.