«Укрпошта» запускає безкоштовну доставку до лікарень − кожен зможе надіслати в медзаклаклади засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів.

Компанія безкоштовно доставлятиме посилки з марлевими пов’язками, масками, респіраторами, одноразовими медичними халатами, бахілами, захисними окалярами та рукавицями, бинтами.

Відправлення для обласних центрів можуть важити до 30 кілограмів. Якщо лікарні не в обласних центрах, то посилка може важити до 5 кілограмів. Якщо відправлення важче, його потрібно розділити на кілька вагою до 5 кілограмів.

Повний перелік лікарень, які допомагають пацієнтам з коронавірусом, можна переглянути за посиланням.


В Україні 84 лабораторно підтверджені випадки інфікування коронавірусом.

ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНЯТЬ рух громадського транспорту, перевозять тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.

Обкладинка: «Укрпошта»