Мережа супермаркетів АТБ під час карантину з 9:00 до 10:00 буде обслуговувати лише літніх людей. Про це повідомив генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков.

Щодня магазини АТБ по всій країні відвідують чотири мільйони людей, 20% серед них – це люди похилого віку, каже Марков. Для них запроваджують окремий час, оскільки вони у групі найбільшого ризику захворіти на коронавірус.

«Відсьогодні вводимо для них спеціальний, регламентний час. Щодня, в період дії загальнонаціонального карантину, з 9:00 до 10:00 ранку, магазини мережі АТБ чекають літніх людей для здійснення безпечних покупок», – повідомив він.

«Закликаємо всіх наших покупців поставитися з розумінням до такого регламенту і вибрати для себе інший час для відвідування магазинів АТБ», – додав Марков.

18 березня мережа супермаркетів АТБ запровадила обмеження на продаж товарів одному покупцю: пиво, воду та інші напої продаватимуть до 12 пляшок в одні руки. Всі інші товари продаватимуть до 5 штук або кілограмів в одні руки. 


ПРО ІНШІ НОВІ ПРАВИЛА КИЄВА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ − ЧИТАЙТЕ У МАТЕРІАЛІ THE VILLAGE УКРАЇНА.

В Україні 84 лабораторно підтверджені випадки інфікування коронавірусом.

ЧИТАЙТЕ, ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС Є ПІДОЗРА НА КОРОНАВІРУС.

Уряд ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН в Україні на три тижні у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, а у Києві − з 12 березня до кінця місяця. З 15 березня держава на два тижні ЗАКРИЛА КОРДОНИ для іноземних громадян.

Метро у Києві припинило роботу 17 березня. З 23 березня в Києві ЗАБОРОНЯТЬ рух громадського транспорту, перевозять тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів та аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.