YouTube оновив правила для роликів, призначених для дітей. З 6 січня 2020 року такі відео не можна коментувати, і у них не показуватиметься таргетована реклама, йдеться у блозі компанії.

«Тепер YouTube сприймає особисту інформацію усіх, хто переглядає дитячий контент, як інформацію від дітей, незалежно від віку користувача. Це означає, що для цих відео ми обмежимо збір і використання даних, тобто відключимо деякі функції», – пояснили у YouTube.

Тепер потрібно обов’язково обрати, для якої аудиторії зроблений контент. Це можна зробити на рівні каналу або для відео.

Якщо обирати на рівні відео, то відключиться реклама, коментарі та підказки. Коли як аудиторію обрати дітей для каналу, то відключається підписка на сповіщення про нові відео, історії та можливість зберігати відео в плейлисти.

Про ці зміни YouTube попередив користувачів ще у вересні 2019 року. Тоді YouTube заплатив штраф у сумі 170 мільйонів доларів за порушення закону США про захист конфіденційності дітей в інтернеті, пояснює The Verge. Компанію звинуватили у тому, що вона збирала дитячі дані і використовувала їх у рекламних цілях.


 У грудні 2019-го Youtube оголосив, що видалятиме відео та коментарі, які містять погрози, загрози насильства та натяки на насильство. 

 Читайте «Нормальні новини» в телеграмі