З 19 по 25 листопада 450 готелів у 60 країнах світу візьмуть участь в акції під назвою Barter Week. Протягом тижня туристи зможуть зупинитися в готелях безкоштовно в обмін на товари або послуги, а не за гроші.

Більшість готелей-учасників – в Італії, зокрема в Неаполі, Мілані, Римі, Вероні. Серед учасників є готелі, розташовані в Камбоджі, Гані, Монголії, Перу, Уганді та на островах Фіджі. Учасником проекту з України є мережа хостелів Dream Hostel. Компанія пропонує безкоштовне проживання в обмін на зйомку відео про гостей хостелу.

Серед найчастіших запитів готелів – допомога у підтриманні порядку готелю і така творча робота, як розпис стін або створення предметів декору. Також можна знайти роботу з оформлення сайту або прохання подарувати антикваріат.

Усі готелі та пропозиції можна переглянути на сайті barterweek.


 Barter Week – захід, який проводять власники італійського сайту з бронювання готелів Bed and Breakfast. B&B у 2009 році запустили щорічний захід Settimana del Baratto. Під час цього заходу маленькі готелі пропонували пожити у них безкоштовно в обмін на виконання певної роботи: чи то кран полагодити, плитку покласти або прибрати в номерах.

 Захід отримав найбільшу популярність у 2016 році, коли участь в проекті взяло 2 тисячі готелів. Тепер сайтом користуються об’єкти, які приймають гостей за принципом бартеру протягом всього року.