Адміністрація Facebook запровадила нові функції, які допомагають зберегти приватність у соцмережі, пише CNBC.

Відтепер користувачі можуть переглядати дані, які про них зберігає Facebook, і змінювати їх, якщо потрібно: від своєї історії пошуку до запитів друзів.

У компанії зазначили, що вони переробили меню налаштувань на смартфонах, щоб спростити пошук. Також додали меню швидкого доступу до конфіденційної інформації.

Facebook вводить інструмент «Доступ до вашої інформації», щоб користувачі бачили коментарі, які вони писали чи публікували, та могли видаляти їх у разі потреби.

У компанії запевнили, що будуть пропонувати нові умови обслуговування і постійно оновлюють свою політику щодо захисту даних, щоб «краще пояснювати, які дані ми збираємо і як ми їх використовуємо».

У Facebook заявили, що більшість оновлень уже «давно були в роботі», але останні події «підкреслили їхню важливість».


 Нововведення зʼявилися на тлі скандалу з витоком даних про 50 мільйонів користувачів Facebook. Ними під час передвиборчої кампанії скористалися зацікавлені особи, й це могло вплинути на результат виборів 2016 року в США, пише видання.

 Акції Facebook протягом останнього тижня здешевшали на 58 мільярдів доларів через скандал. А троє користувачів додатка Facebook Messenger уже подали до Федерального суду Каліфорнії перший позов проти Facebook.

Обкладинка: Pixabay