Київське «Динамо» втратило очки у матчі третього туру групового етапу Ліги Європи проти представника Швейцарії «Янґ Бойз» (2:2), але зберегло лідерство у групі.

Рахунок у зустрічі відкрили гості – відзначився Ассале. Відновити паритет команді Олександра Хацкевича вдалося завдяки голу нападника Дьємерсі Мбокані.

Проте на перерву «Динамо» пішло із гольовим дефіцитом – дубль у складі «Янґ Бойз» записав на свій рахунок Ассале. На початку другого тайму рахунок зрівняв півзахисник Микола Морозюк – гравець збірної України відзначився прямим ударом зі штрафного.

Останні хвилини зустрічі господарі НСК «Олімпійський» провели у більшості – у складі гостей червону картку отримав Саного. Утім, реалізувати кількісну перевагу «Динамо» не вдалося.

За підсумками трьох турів із результатом у сім очок кияни зберігають першість у турнірній таблиці групи.