Київське «Динамо» втратило очки у матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу проти луганської «Зорі». Зустріч у Запоріжжі, де луганська команда приймає тимчасово приймає домашні матчі, закінчилася з рахунком 4:4.

Відкрив рахунок у грі нападник «Динамо» Дьємерсі Мбокані. Потому у воротах господарів відзначилися півзахисник Віталій Буяльський і форвард Жуніор Мораес.

Утім, у другому таймі «Зоря» змогла зрівняти рахунок – через м'ячі Харатіна, Юрі, Сіласа. За киян четвертий гол забив півзахисник Денис Гармаш. На 87-й хвилині господарі знову відновили паритет – завдяки голу Опанасенка.

За підсумками туру київська команда зберегла друге місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Нині команда Олександра Хацкевича на чотири очки відстає від лідера, донецького «Шахтаря».

Наступний матч «Динамо» проведе 15 жовтня – після паузи на матчі національних команд на киян чекає виїзд до Одеси і матч проти місцевого «Чорноморця».