Київське «Динамо» здобуло вольову перемогу у другому матчі групового етапу Ліги Європи проти «Партизана» з Белграда. Команда Олександра Хацкевича перемогла сербський колектив із рахунком 3:2.

У першому таймі кияни двічі пропустили від господарів – відзначилися Ожегович і Тавамба.

Та по перерві «Динамо» вдалося зрівняти рахунок завдяки м'ячам нападника Жуніора Мораеса та півзахисника Віталія Буяльського. Ще один гол бразильського легіонера Мораеса подарував киянам перемогу.

Своєю чергою, у паралельній зустрічі групи В групового етапу Ліги Європи албанський «Шкендербеу» розділив очки із швейцарським «Янґ Бойз» (1:1).

У першому турі «Динамо» вдома здобуло перемогу над «Шкендербеу» (3:1).

Таким чином за підсумками двох турів українська команда очолила турнірну таблицю в своїй групі.

Наступну зустріч у межах Ліги Європи підлеглі Хацкевича проведуть 19 жовтня. Тоді «Динамо» прийме «Янґ Бойз».