З рахунком 2:0 збірна України з футболу премагає турецьку збірну у матчі в рамках сьомого туру кваліфікації на Чемпіонат світу-2018.

У першому таймі двічі відзначився Андрій Ярмоленко.

Вперше Ярмоленко відзначився на 14 хвилині матчу. Арбітр не помітив, що футболіст був у положенні поза грою. Ще 30-й гол Андрія Ярмоленка за збірну України.

18' – Андрій Ярмоленко

Другий гол Ярмоленко забив на 42 хвилині після прориву Євгена Коноплянки. Арбітр не помітив, як Коноплянка випустив м'яч за межі поля віддаючи пас.

42' – Голкіпер Андрій П'ятов після другого голу Ярмоленка

Команди грали на стадіоні «Металіст» у Харкові.

Після перемоги Україна виходить на першу позицію у Групі I. Але у збірної Хорватії лишаєтсья ще один матч, щоб відвоювати в українців лідерську позицію у групі.

У суботу, 2 вересня у Групі I збірна Ісландії поступилася Фінляндії – 1:0, а матч збірної Хорватії проти збірної Косово не відбувся через погані погодні умови.

Перший матч України проти турків восени 2016-го завершився результативною нічиєю 2:2 на чужому полі.

Обкладинка: Федерація Футболу України